Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Falownik trójfazowy ATON 10kW / BNT010KTL
Falownik trójfazowy ATON 10kW / BNT010KTL
Afore
Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 14 dni
Numer katalogowy: 10216
Stan magazynowy: 0 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (3)
  • Klipy filmowe (1)
  • Recenzje produktu (0)
Obudowa wykonana z aluminium jest anodowana, a w przypadku modeli >17kW dodatkowo malowana elektrostatycznie, co zapewnia wysoką odporność na korozję oraz warunki atmosferyczne.
PARAMETRY WEJŚCIOWE (DC)
BNT010KTL
Maksymalna moc
W
15000
Maksymalne napięcie
V
1100
Zakres napięcia MPPT
V
Min. napięcie pracy Vmppt min
190
Zakres napięcia MPPT przy pełnej mocy
Znamionowe napięcie wejściowe
620
Napięcie startowe
150
Maksymalny prąd wejściowy
15x2
Maksymalny prąd zwarcia
25x2
Liczba MPPT / Liczba stringów
2/2
Typ złącza wejściowego
MC4
PARAMETRY WYJŚCIOWE (AC)
BNT010KTL
Maksymalna moc wyjściowa
W
Nominalna moc wyjściowa
Maksymalny prąd wyjściowy
A
17
Nominalne napięcie wyjściowe
3P+N+PE/3P+PE230/400
Częstotliwość
Hz
Współczynnik mocy
1 domyślny (-0.8 / +0.8)
THD
< 3%
SPRAWNOŚĆ
BNT010KTL
Sprawność MAKS
%
Sprawność EURO
%
BEZPIECZEŃSTWO
BNT010KTL
Certyfikaty i zgodność z normami
CE, PN-EN 50549, NC RfG, EN/IEC 61209-1/-2, EN/IEC 61000-6, EN 61000-3
Inne
DANE OGÓLNE
BNT010KTL
Wymiary
mm
585x370x203
Waga
kg
19
Stopień ochrony
IP65
Obudowa
Aluminium
Zakres temperatur otoczenia
°C
Zakres wilgotności
0-100%
Topologia
Beztransformatorowy
Komunikacja
RS485 / WiFi (Standard), Ethernet, (opcja)
Chłodzenie
Inteligentne chłodzenie
Emisja dźwięku
db
<30
Nocne zużycie energii
< 1
Maksymalna wysokość
>m
Gwarancja
15 lat w standardzie
alt
AntiFlow
System ten pozwala na ograniczenie wypływu energii do sieci
alt
Gwarancji
Najdłuższa standardowa gwarancja na rynku!
Ochrona
Wielokrotne automatyczne inteligentne zabezpieczenia
UniBODY
Komunikacja
Inwerter standardowo wyposażony w moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethernet
Konfiguracja
Intuicyjna i szybka konfiguracja połączenia WiFi poprzez dedykowaną aplikację.
Montaż falownika Afore
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
SolarEdge SE7K, 3faz
SolarEdge SE7K, 3faz
szt. Do koszyka
Inwerter hybrydowy LIVOLTEK  Hyper 3,68 kW jednofazowy
szt. Do koszyka
SolarEdge optymalizator P505-4R M4M BM 505W/80V