Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 12kW / SYNK-12K-SG04LP3
Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 12kW / SYNK-12K-SG04LP3
SunSynk
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 10236
Stan magazynowy: 5 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Produkty powiązane (1)
  • Do pobrania (7)
  • Recenzje produktu (0)
Cechy:
  • Akumulator niskonapięciowy 48 V.
  • Projekt bazujący na transformatorze izolującym.
  • 6 przedziałów czasowych ładowania/ rozładowania baterii.
  • Maksymalny prąd ładowania/rozładowania 240A.
  • Kontrola częstotliwości.
  • Do 10 falowników połączonych równolegle.
  • Połączenie DC i AC do modernizacji istniejącego układu słonecznego.
  • Wspiera magazynowanie energii z generatora diesla.
  • Interaktywny wyświetlacz.
  • 5 lat gwarancji
  • Długość: 87.5cm Szerokość: 59.0cm Wysokość: 42.5cm
SUNSYNK Eastron Meter - licznik SDM630MCT
szt. Do koszyka
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Podobne produkty
DEYE Trójfazowy falownik hybrydowy SUN-12K-SG04LP3-EU
szt. Do koszyka
Pozostałe produkty z kategorii
SolarEdge SE17K, 3faz
SolarEdge SE17K, 3faz
Falownik FoxEss T15 15kW trójfazowy Dual MPPT & WiFi
Falownik FoxEss T4 4kW trójfazowy Dual MPPT & WiFi