Strona główna » Systemy magazynowania energii » ZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
ZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20MZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20MZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20MZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20MZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20MZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
ZESTAW Balkonowy system magazynowania energii JUPITER-C All-in-One + 8 x Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
MARSTEK
Dostępność: Dostępny
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (6)
  • Recenzje produktu (0)
ZESTAW: Balkonowy system magazynowania energii
1600W / 2,56kWh
JUPITER-C/ All-in-On + 8 x
Moduł elastyczny 200W YH200W-20M Ipv isola AiD Solar
alt
alt
4 MPPT dla mocy wejściowej 2000W PV.
→ Pojemność akumulatora 2560Wh.
800W On-grid, Plug & Play.
Anti Feed-in, 100% samozużycie przez CT.
→ Wodoodporność IP65.
Temperatura pracy na najniższym poziomie -20 ℃.
altINFORMACJE O PRODUKCIE
Model :JUPITER-C
Pojemność :2560 Wh
Typ :LiFePO4 (fosforan litowo-żelazowy)
Cykle życia :6000+ cykli do 80% oryginalnej pojemności
Dod :90%
Prąd :50A
System zarządzania baterią :OVP, UVP, OCP,
SCP, OTP, UTP itp.
MC4*2 Wejście PV
Maksymalna moc wejściowa :500W*4
Mppt tracker :4
Zakres napięcia :25V-55V
Maksymalne napięcie wejściowe :60Valt
Maksymalny prąd wejściowy :14.5A*4
Mppt effi :99.8%
Wyjście AC (w sieci)
Moc znamionowa :800W
Zakres napięcia :220V-230V
Częstotliwość wyjściowa :50Hz/60hz
Nominalny prąd przemienny :4.54A/4.34A
Maksymalny prąd wyjściowy :5.34A
Współczynnik mocy wyjściowej :>0.99
Thdi :<3%
Wydajność
Maksymalna wydajnośćalt akumulatora
do obciążenia :>96.5%
Ogólne
Wymiary :417*265*228mm
Waga :34±0.5kg
Temperatura pracy :-4-140℉ (-20-60℃).
Stopień ochrony :IP65
Strategia chłodzenia :Konwekcja naturalna
Wysokość :≤2000m
Wilgotność :0-95%
Bezprzewodowy :BT5.2 + WIFI 2.4G
Ipv isola Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
Cały czarny
2,5mm grubości
Większa absorpcja światła słonecznegoalt
Możliwość zginania, maksymalna elastyczność
Waga: 3,63 kg/m2
Wymiary: 1130x900x3mm
Łatwa instalacja (wstępnie nawiercone otwory)
9 warstw najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość i długowieczność
Kupując zestaw 2 szt. dostajesz komplet z opaskami do mocowania w fabrycznym kartonie.
Idealny do montażu na balkonie, kamperze lub jachcie.
DANE ELEKTRYCZNE:
Moc szczytowa (Pmax) STC: 200W
Maksymalne napięcie zasilania (Vmp): 22,62 V
Maksymalny prąd mocy (Imp): 8,85A
Napięcie obwodu otwartego (Voc): 26,57 V
Prąd zwarciowy (Isc): 9,36A
Wydajność modułu (%): 19,8
* STC: natężenie promieniowania 1000 W/m2, AM 1,5G i temperatura ogniwa 25°C
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
MODUŁ BATERII MAGAZYNUJĄCEJ SOFARSOLAR BTS E5-DS5
szt. Do koszyka
Zestaw LIVOLTEK Trójfazowy falownik hybrydowy 10kW + magazyn energii 10kwh
szt. Do koszyka
Akumulator Enerblock 12V 100AH 1280Wh LiFePO4 EXTREME