Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 50kW / 50K-SG01HP3-EU-BM4
Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 50kW / 50K-SG01HP3-EU-BM4
SunSynk
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: 10283
Stan magazynowy: 1 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
  • Maksymalny prąd ładowania/rozładowania 250A
  • Kontrola spadku częstotliwości
  • Do 4 falowników równolegle
  • Inwersyjny wyświetlacz
  • Interfejs Wi-Fi RS485
  • 5 lat gwarancji
  • Wymiary: 894mm x 527mm x 294mm
  • Waga: 80kg
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Mikroinwerter HM-1500 1F Hoymiles
Falownik Renac Note R3-5K DT 5kW 3 fazowy
szt. Do koszyka
Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 12kW HP3-12KD2
szt. Do koszyka
Falownik hybrydowy Renac N1-HV 3.68 / 3680W 1 fazowy