Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 10kW / SYNK-10K-SG04LP3
Sunsynk Trójfazowy falownik hybrydowy 10kW / SYNK-10K-SG04LP3
SunSynk
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 10235
Stan magazynowy: -1 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (7)
  • Recenzje produktu (0)
Cechy:
  • Akumulator niskonapięciowy 48 V.
  • Projekt bazujący na transformatorze izolującym.
  • 6 przedziałów czasowych ładowania/ rozładowania baterii.
  • Maksymalny prąd ładowania/rozładowania 210A.
  • Kontrola częstotliwości.
  • Do 10 falowników połączonych równolegle.
  • Połączenie DC i AC do modernizacji istniejącego układu słonecznego.
  • Wspiera magazynowanie energii z generatora diesla.
  • Interaktywny wyświetlacz.
  • 5 lat gwarancji
  • Długość: 42.2cm Szerokość: 28.1cm Wysokość: 65.8cm
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Podobne produkty
DEYE Trójfazowy falownik hybrydowy SUN-10K-SG04LP3-EU
szt. Do koszyka
Klienci zakupili także
SUNSYNK Eastron Meter - licznik SDM630MCT
szt. Do koszyka
Ogranicznik przepięć DC DEHN Combo DCB YPV 1200 (900 070)
WECO Bus Bar for 4K4LT
WECO Bus Bar for 4K4LT
Moduł baterii WECO 4K4 WECO - LT 4,4kWh 48V
Ogranicznik przepięć AC DEHN guard DG M TNS 275 (952400)
Pozostałe produkty z kategorii
Falownik SOFAR SOLAR 12KTL-X G3 (wifi/DC) 12 lat gwarancji
Falownik FoxEss T25 25kW trójfazowy Dual MPPT & WiFi