Strona główna » Moduły fotowoltaiczne » Ipv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
Nowości w sklepie
1
AURA Wallet 100 - koparka kryptowaluty ALEO
AURA Wallet 500 - koparka kryptowaluty ALEO
Hoymiles Mikroinwerter MIT-5000-8T
Hoymiles Mikroinwerter MIT-4000-8T
Kontakt
alt
Ipv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20MIpv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20MIpv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20MIpv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20MIpv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
Ipv isola AiD Solar Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
Nasz hitWyprzedaż
Ipv isola
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Stan magazynowy: 49 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (6)
  • Recenzje produktu (0)
 Ipv isola Moduł elastyczny 200W YH200W-20M
Cały czarny
2,5mm grubości
Większa absorpcja światła słonecznego
Możliwość zginania, maksymalna elastyczność
3,63 kg/m2 Waga
1130x900x3mm Wymiary
Łatwa instalacja (wstępnie nawiercone otwory)
9 warstw najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość i długowieczność
Kupując zestaw 2 szt. dostajesz komplet z opaskami do mocowania w fabrycznym kartonie.
Idealny do montażu na balkonie, kamperze lub jachcie.
DANE ELEKTRYCZNE:
Moc szczytowa (Pmax) STC: 200W
Maksymalne napięcie zasilania (Vmp): 22,62 V
Maksymalny prąd mocy (Imp): 8,85A
Napięcie obwodu otwartego (Voc): 26,57 V
Prąd zwarciowy (Isc): 9,36A
Wydajność modułu (%): 19,8
* STC: natężenie promieniowania 1000 W/m2, AM 1,5G i temperatura ogniwa 25°C