Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD2
Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD2Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD2Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD2
Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD2
Livoltek
Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: 10277
Stan magazynowy: 2 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
  • 200% przewymiarowania wejścia DC
  • Maksymalna wydajność 98,2%
  • Inteligentna aplikacja do monitorowania i optymalizacji
  • Kompatybilny z zewnętrznym ekranem LCD
  • Obsługuje funkcję równoległą
  • Opcjonalna ochrona AFCI
  • Gwarancja 10 lat!
Model HP3-10KD2
Maks. Moc wejściowa PV 20000Wp
Maks. Napięcie wejściowe PV 1000 V
Zakres napięcia MPPT 180 V ~ 850 V