Strona główna » Falowniki (Inwertery) » Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD1
Inwerter hybrydowy LIVOLTEK Trójfazowy 10kW HP3-10KD1
Livoltek
Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: 10263
Stan magazynowy: 7 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
  • 100% niezbalansowane wyjście
  • Zdalna aktualizacja oprogramowania sprzętowego i konfigurowalne ustawienia
  • Wiele trybów pracy dla różnych scenariuszy przypadków użycia
  • Bezpłatny monitoring online usprawniający zarządzanie energią
  • Hybrydowe rozwiązanie do zastosowań on-grid/off-grid/backup
  • Gwarancja 10 lat!
Model HP3-10KD1
Maks. Moc wejściowa fotowoltaiki 15000Wp
Maks. Napięcie wejściowe PV 1000 V
Zakres napięcia MPPT 180 V ~ 850 V
Liczba MPPT/ciągów na MPPT 2/(1+1)
Maks. Prąd wejściowy 20/20A
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
SolarEdge optymalizator P950-4R MXM BY 950W/125V
szt. Do koszyka
Hoymiles Trójfazowy falownik hybrydowy 8kW HIT-8L-G3
szt. Do koszyka
Falownik FoxEss T6 6kW trójfazowy Dual MPPT & WiFi