Strona główna » Falowniki (Inwertery) » FALOWNIK HUAWEI SUN2000-4KTL-M1 HIGH CURRENT
FALOWNIK HUAWEI SUN2000-4KTL-M1 HIGH CURRENT
Nasz hit
Huawei
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 10158
Stan magazynowy: 0 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (6)
  • Recenzje produktu (0)
Cechy
Waga 17.00 kg
Producent HUAWEI
Moc 4000 W
Ilość faz 3.0
Gwarancja 10 lat
Przeznaczenie Domowe
Sprawność 97.10 %
Dodatkowe funkcje AFCI
Max napięcie DC 1100.00 V
Napięcie startu  200.00 V