Strona główna » Systemy magazynowania energii » MAGAZYN ENERGII 5,12 KWH HECKMAN LIFEPO4 WLFP51100A
MAGAZYN ENERGII 5,12 KWH HECKMAN LIFEPO4 WLFP51100A
Heckamn
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: 10240
Stan magazynowy: 0 szt.
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Opis:
Magazyn energii wiszący
Napięcie nominalne: 51,2 V
Pojemność ogniw: 100 Ah
Typ ogniw: LiFePO4
Liczba ogniw: 16
Pojemność nominalna: 5120 Wh / 5,12 kWh
Pojemność użytkowa: 4860 Wh / 4,86 kWh
Wymiary Szer. x Dł. x Wys.: 460 x 170 x 740 mm
Waga: 54.0 kg
Charakterystyka:
  • Model WLFP51100A
  • Napięcie nominalne: 51,2 V
  • Pojemność ogniw:100 Ah
  • Liczba ogniw: 165
  • Waga: 54.0 kg
  • Temperatura robocza: -15°C - 60°C
  • Temperatura ładowania: 0°C - 55°C
  • Prąd rozładowania: <100 A
  • Prąd ładowania maksymalny: <100 A
  • Prąd ładowania zalecany: 30 A
  • Wilgotność względna: 90,% (40°C ± 2°C)
  • Poziom hałasu: 0 dB
  • Zabezpieczenie nadprądowe roz.: 105 A alarm, 110 A wyłączenie
  • Zabezpieczenie nadprądowe ład.: 105 A alarm, 110 A wyłączenie
  • Możliwość łączenia modułów: równoległe
  • Komunikacja: CAN / RS485
  • Wskaźnik poziomu naładowania SOC: wyświetlacz kolorowy dotykowy / LED
  • Wyłącznik: TAK
  • Sygnalizacja pracy/awarii: LED / wyświetlacz kolorowy dotykowy
  • Wybór adresu: przełącznik DIP
  • GWARANCJA 10 lat
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Moduł baterii FNS Power LV 51.2V100Ah / SLSIFP51100A WiFi
szt. Do koszyka
Akumulator Enerblock 12V 100AH 1280Wh LiFePO4 EXTREME
szt. Do koszyka
Falownik Hybrydowy Sofar HYD 15KTL-3PH
AKUMULATOR LiFePO4 LITOWY LFP 12V 300AH BMS 3840Wh